İnsan Kaynakları

Temel İnsan Kaynakları İlkelerimizi

  • Doğru İşe Doğru İnsan,
  • Herkes İçin Eşit Fırsat,
  • Adil İş Dağılımı ve Ücretlendirme,
  • Başarıya Bağlı Değerlendirme,

Olarak belirledik. Doğru insanı seçme ile başlayan sürecimizi herkese katkı sağlama fırsatı vererek, başarılı olanın örnek alınmasını sağlayacak değerleme sistemlerini kurarak ve işi adil bölüştürüp – ücretleyerek sürdürüyoruz. Böylece gücümüzün daha da artacağını biliyoruz.

En iyi olma yönünde hızla ilerleyen Ece Test ve Deney Ölçüm Hizm. Ltd. Şti. ‘nde kariyerinizde yeni bir başlangıç yapmak ister misiniz? Hedeflerimize ulaşmanın ancak insan kaynağının etkinliğini arttırmakla mümkün olduğunu biliyor ve bunu sağlamak için de “Doğru işe doğru insan” yaklaşımı ile işe alım sürecimizi yönetiyoruz.

Şirketimize internet sitemizde bulacağınız online başvuru formu aracılığı ile doğrudan başvurabileceğiniz gibi, web sitemizin iş fırsatları sayfası aracılığıyla ya da kariyer.net veya bazı gazetelerde yer alan ilanlarımızda belirteceğimiz şekilde de başvurabilirsiniz.

Firmamıza başvuruda bulunanlardan başvurduğu pozisyonla ilgili uygun nitelikleri taşıyanlar öncelikle insan kaynakları ile bir ön görüşme yaparlar. Ön görüşme sonucunda işe uygun bulunan adaylar ilgili birimin yöneticisi ile bir görüşmeye daha çağrılır. İki yada üç aşamada gerçekleşen bu görüşmeler sonucu, uygun bulunan adaylara iş teklifi yapılır. Söz konusu süreç açık pozisyon kapatılıncaya kadar sürdürülür.

Başvurunuz özenle değerlendirilecek ve eğer bir ilanımıza başvurduysanız sonuç ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

Eğitim ve Kariyer Olanakları

Hayatınız devam ederken çeşitli eğitimlerle kendinizi güçlendirip kariyerinizde mükemmelliğe ulaşmak istemez misiniz?

Ece Test ve Deney Ölçüm Hizm. Ltd. Şti., eğitimli işgücünün yarattığı gücün farkında… Bu sebeple stajdan başlayan süreçte her çalışanımızı eğitim planlarımız çerçevesinde iş başı ve iş dışı eğitimlerle destekliyoruz. Kariyerin bir işle ilgili edinilmiş bilgi ve tecrübelerin bütünü olduğu bilinci ile tüm çalışanlarımızın mesleklerinde en iyi olmalarını hedefliyoruz.

Üniversite öğrencileri staj yapmak üzere iletişim formunu doldurarak başvuruda bulunabilirler. Başvuruda bulunacak öğrencilerin şirketimizin faaliyet alanına giren bir bölümde öğrenim görmeleri gerekmektedir.